![](/fileadmin/50_redaktion/01_img/03_News2023/202301/20230114/image_01.jpg)
Завантаження зчленованої вантажівки на автостоянці Park and Ride на розв'язці Хайденхайм
Перша доставка в новому році – і дуже велика
Новий рік розпочався з прем’єри: вперше для транспортування нашої допомоги в Україну використано причiп. Тур розпочався з Кельна, де було завантажено повністю виведене з експлуатації приміщення для гінекологічної практики. Тоді вантаж був доповнений у Хайденхаймі численними товарами, включаючи сім терміново необхідних печей. У Золочеві товар перевантажили на вантажівки, які вже доправили допомогу до місця призначення в Херсонській області.
Щиро дякуємо всім причетним!